Змішувач для душу Lidz Tani LDTAN010CRM44965 виготовлений із цинку. Завдяки хромованому покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Управління водяним потоком здійснюється за допомогою зручного важеля. Змішувач відмінно впишеться у будь-який інтер'єр ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 113 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴






