Врізний змішувач на борт ванни, три отвори, IMPRESE BRECLAV 85245W
Виробник — IMPRESE
Довжина виливу 143 мм
Картридж керамічний Sedal E-35 AZ SD
Тип підведення гнучкі підводи
Регулятор струменя аератор
Розмір картриджа Ø 35 мм
Матеріал латунь
Перемикач важільний
Підвод G 1⁄2
Довжина шланга 1500 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 143 мм |
| Висота виливу | 78 мм |
| Висота | 105.5 мм |
| Глибина | 199 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 506 ₴









