



Змішувач для ванни Qtap Podlaha підлоговий з поворотним виливом (з душовим гарнітуром) QT19103UGC
- Немає в наявності
- Код: SD00042952
23 150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підлоговий змішувач для ванни Qtap Podlaha 19103UGC виготовлений зі зносостійких латуні та нержавіючої сталі. Завдяки рівномірному хромованому покриттю виріб має привабливий зовнішній вигляд і стійкий до механічних пошкоджень. Змішувач комплектується душовою лійкою з інтегрованим у штангу тримачем та душовим шлангом. Подача води регулюється за допомогою джойстика, а перемикання у душовий режим - дивертором. Такий змішувач вигідно підкреслить інтер‘єр з ванною, що розташована посеред кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 22 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Підлоговий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 210 мм |
| Висота виливу | 980 мм |
| Висота | 1090 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 150 ₴



