Змішувач для ванної Grohe QuickFix Start 32278001
Має короткий вилив та монтується вертикально до стіни. Виготовлений з високоякісної латуні, має хромову глянцеву поверхню. Одноважільний перемикач між холодною та гарячою водою на основі картриджу. Зручний у використанні та простий у монтажі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.16 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 161 мм |
| Висота | 123 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 828 ₴





