Змішувач для ванни Kroner KRP Armada - W070 білий / хром
Його настінне кріплення забезпечує зручний доступ і надійність. Виготовлений з високоякісної латуні, змішувач гарантує довгий термін служби та стійкість до корозії. Завдяки картриджевому механізму змішування, легко регулюйте температуру води. Можна обрати колір, який пасуватиме до вашого дизайну, хром або білий. Глянцева та матова поверхні змішувача додадуть стилю. Кругла форма лійки доповнить сучасний вигляд ванни. Змішувач Kroner - ідеальний вибір для насолоди комфортом та естетикою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 375 мм |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 173 ₴










