Змішувач для ванни Kroner KRP Essen - W060 білий / хром
Виготовлений з високоякісної латуні, він гарантує довгий термін служби. Ви можете обрати між двома стильними варіантами кольору: хромований або білий. Цей змішувач має картриджний механізм змішування, що дозволяє точно регулювати температуру води. Прямокутна форма лійки надає йому сучасний вигляд. Поверхня може бути глянцевою або матовою, залежно від вашого вибору. Монтується на стіну, що економить простір. Змішувач Kroner стане вишуканим доповненням для вашої ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 175 мм |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 967 ₴









