Змішувач для ванни IPRESE на підлогу
- Тип керування : одноважільний
- Основний колір/тип покриття: графіт/глянцевий
- Кількість споживачів : 2
- Форма накладки: закруглений квадрат
- Дод. характеристики: Аератор Neoperl;
- В комплект входить лійка 1 режим, душовий шланг.
- Модель картриджа: Sedal E-35 AZ SD
- Комплект поставки: змішувач для ванни, душовий гарнітур
- Країна реєстрації бренду: Чехия
- Діаметр картриджа, мм: 35
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Графіт |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Підлоговий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 225 мм |
| Висота виливу | 986 мм |
| Висота | 1008 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 740 ₴








