Змішувач для ванни Qtap Eco CRM 005 New виготовлений з міцної та зносостійкої латуні з рівномірним хромованим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд та більш стійкий до механічних пошкоджень. У комплекті є лійка, тримач для душу та душовий шланг. Подача води здійснюється за допомогою зручного важеля, а перемикання на душовий режим - поворотним дивертором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 395 мм |
| Довжина виливу | 325 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення. |
| Бренд | Qtap |
| Серія | Eco |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 325 |
| Довжина виробу, мм | 395 |
| Висота виробу, мм | 160 |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вага нетто, кг | 1,9 |
| Артикул | QTECOCRM005NEW |
| Ширина виробу, мм | 210 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Модель | 005 NEW |
| Додаткові характеристики | Довжина душового шланга — 1500 мм. |
| Вага брутто 1, кг | 2,25 |
| Габарити паковання 1, мм | 110х370х185 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 930 ₴








