Змішувач для ванни Qtap Inspai CRM 006 виготовлений із міцної та зносостійкої латуні з рівномірним хромованим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд і стійкіший до механічних пошкоджень. До комплектації входить лійка з настінним тримачем і душовий шланг. Подавання води здійснюється за допомогою зручного важеля, а перемикання на душовий режим — натискним дивертором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 206 мм |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення. |
| Бренд | Qtap |
| Серія | Inspai |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 125 |
| Довжина виробу, мм | 206 |
| Висота виробу, мм | 75 |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вага нетто, кг | 1,91 |
| Артикул | QTINSCRM006 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 250 |
| Тип виливу | Литий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Модель | 006 |
| Додаткові характеристики | Габарити ручної лійки: (ВхШхД) 210х75х65. Діаметр лійки: 75 мм. Довжина душового шланга — 1500 мм. Перенапрямлення води на душ і назад здійснюється кнопкою PUSH. Кронштейн має 5 положень для ручної лійки. |
| Вага брутто 1, кг | 2,22 |
| Габарити паковання 1, мм | 75х365х220 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 75 |
| Наявність термостата | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 033 ₴








