Змішувач для ванни Qtap Robin 3060102K виготовлений із міцної та зносостійкої латуні з рівномірним сірим глянсовим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд і стійкіший до механічних пошкоджень. Подавання води регулюється за допомогою зручного важеля, а перемикання в душовий режим — поворотного дивертора. Декоративні накладки приховають усі похибки монтажу. Душовий гарнітур до комплектації не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 10 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Графіт |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 190 мм |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Змішувач, кріплення. |
| Бренд | Qtap |
| Серія | Robin |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Глянцева |
| Країна-виробник | Чехия |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 115 |
| Довжина виробу, мм | 190 |
| Висота виробу, мм | 110 |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вага нетто, кг | 1,55 |
| Артикул | QTROB3060102K |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 240 |
| Тип виливу | Литий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Модель | 3060102K |
| Вага брутто 1, кг | 2,15 |
| Габарити паковання 1, мм | 100х280х210 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Немає |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Наявність термостата | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 771 ₴





