Змішувач термостатичний для ванни Qtap Inspai-Therm CRMT300800 має хромовану сяйну поверхню, яка стійка до утворення корозії, забруднень і стирання. Це гарантує тривалий термін експлуатації виробу. Для увімкнення подавання води змішувач обладнаний двома регуляторами та шкалою, яка робить процес настроювання температури та напору води простим та інтуїтивно зрозумілим. Для його очищення досить протерти поверхню сухою серветкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 165 мм |
| Довжина виливу | 80 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Термостат | Так |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Змішувач, кріплення. |
| Бренд | Qtap |
| Серія | Inspai-Therm |
| Механізм змішування | Картридж термостатичний |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 80 |
| Довжина виробу, мм | 165 |
| Висота виробу, мм | 65 |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вага нетто, кг | 1,6 |
| Артикул | QTINSCRMT300800 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 275 |
| Тип виливу | Литий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип управління | Вентильний |
| Модель | CRMT300800 |
| Вага брутто 1, кг | 2 |
| Габарити паковання 1, мм | 80х330х215 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Немає |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Наявність термостата | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 872 ₴





