Підлоговий змішувач для ванни QT Virgo 1966103C виготовлений із зносостійкої латуні. Завдяки рівномірному хромованому покриттю виріб має привабливий зовнішній вигляд і стійкий до механічних пошкоджень. Змішувач комплектується душовою лійкою з інтегрованим у штангу тримачем та душовим шлангом. Подача води регулюється за допомогою джойстика, а перемикання на душовий режим – дивертором. Такий змішувач вигідно підкреслить інтер‘єр ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 9.5 кг |
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Підлоговий |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1168 мм |
| Довжина виливу | 282 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зверніть увагу | Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Однак, джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть варіюватися в межах ± 2%. |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 665 ₴







