Змішувач для ванни QT Matice 3063103C виготовлений із міцної та зносостійкої латуні з рівномірним хромованим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд та більш стійкий до механічних пошкоджень. Подача води здійснюється за допомогою зручного важеля, а перемикання на душовий режим – поворотним дивертором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.92 кг |
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 175 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 260 ₴





