Змішувач прихованого монтажу для ванни Qtap Scorpio 3350105GB на два споживачі виготовлений із міцної та зносостійкої латуні з рівномірним матовим покриттям чорного кольору, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд і стійкіший до механічним ушкодженням. Подавання та регулювання температури води здійснюється за допомогою зручних вентилів, а перемикання в душовий режим — поворотним дивертором. Завдяки такому змішувачу інтер'єр ванної матиме стильний і сучасний вигляд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Монтаж | Прихований |
| Кількість монтажних отворів | 5 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Висота виливу | 85 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Змішувач прихованого монтажу, душовий шланг, лійка для ручного душу, тримач для ручного душу, кріплення. |
| Бренд | Qtap |
| Серія | Scorpio |
| Механізм змішування | Кран-буса |
| Поверхня | Матова |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виробу, мм | 110 |
| Висота виробу, мм | 85 |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вага нетто, кг | 2,5 |
| Артикул | QTSCOR3350105GB |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 265 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип управління | Вентильний |
| Модель | 3350105GB |
| Додаткові характеристики | Довжина душового шланга 1750 мм. |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Внутрішня частина в комплекті | Да |
| Вага брутто 1, кг | 3,1 |
| Габарити паковання 1, мм | 120х320х280 |
| Кількість споживачів | 2 |
| Наявність термостата | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 658 ₴








