Змішувач для ванни з довгим виливом Qtap Vitkov 3219104GC виготовлений із міцної та зносостійкої латуні з рівномірним хромованим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд і стійкіший до механічних пошкоджень. Подавання води здійснюється за допомогою зручного важеля, а перемикання на душовий режим — дивертором. Декоративні розетки допоможуть приховати похибки монтажу, що виникають під час встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 345 мм |
| Довжина виливу | 275 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Змішувач, захист гайок від подряпин, кріплення. |
| Бренд | Qtap |
| Серія | Vitkov |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 275 |
| Довжина виробу, мм | 345 |
| Висота виробу, мм | 165 |
| Вага нетто, кг | 1,9 |
| Артикул | QTVIT3219104GC |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 220 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Модель | 3219104GC |
| Вага брутто 1, кг | 2,27 |
| Габарити паковання 1, мм | 140х365х210 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Немає |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴







