Змішувач для ванни Lidz (NKS) 09 35 006-3 зроблений із неіржавкої сталі, що гарантує тривалий термін експлуатації. Для увімкнення подавання води досить підняти важіль і повернути його в необхідну сторону. Змішувач монтується на стіну над ванною за допомогою кріпильних елементів, які входять до комплекту. Круглі розетки приховають похибки встановлення на оздобленні. Тримач лійки кріпиться також на стіну. Отже, ваші руки будуть вільні під час прийняття душу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Нікель |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 175 мм |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення. |
| Бренд | Lidz |
| Серія | 09 35 |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Брашована |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 115 |
| Довжина виробу, мм | 175 |
| Висота виробу, мм | 95 |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вага нетто, кг | 1,55 |
| Артикул | LIDZNKS09350063 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 210 |
| Тип виливу | Литий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Модель | 006-3 |
| Вага брутто 1, кг | 1,9 |
| Габарити паковання 1, мм | 140х265х205 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴








