Змішувач для ванни Lidz (CRM) Mars 81 006-1 виготовлений із латуні, має литий вилив і зручну ручку. Для увімкнення подавання води досить підняти та повернути її в потрібне положення. Змішувач і тримач лійки монтуються на стіну за допомогою кріпильних елементів, які входять до комплекту. Хромовані розетки приховають похибки встановлення на оздобленні ванної кімнати. Перемикання на ручний душ виконується дивертором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 190 мм |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, тримач для ручного душу, кріплення. |
| Бренд | Lidz |
| Серія | Mars |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 110 |
| Довжина виробу, мм | 190 |
| Висота виробу, мм | 120 |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вага нетто, кг | 1,35 |
| Артикул | LIDZCRM8100601 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 210 |
| Тип виливу | Литий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Модель | 81 006-1 |
| Вага брутто 1, кг | 1,6 |
| Габарити паковання 1, мм | 140х220х180 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 711 ₴








