Змішувач для ванни Lidz (CRM) Cosmos 80 005-1 виготовлений із латуні, має довгий вилив і зручну ручку. Для увімкнення подавання води досить підняти та повернути її в потрібне положення. Змішувач і тримач лійки монтуються на стіну за допомогою кріпильних елементів, які входять до комплекту. Круглі хромовані розетки приховають похибки встановлення на оздобленні ванної кімнати. Перемикання на ручний душ здійснюється поворотним дивертором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 455 мм |
| Довжина виливу | 370 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кріплення. |
| Бренд | Lidz |
| Серія | Cosmos |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 370 |
| Довжина виробу, мм | 455 |
| Висота виробу, мм | 158 |
| Діаметр патрона, мм | 40 |
| Вага нетто, кг | 1,42 |
| Артикул | LIDZCRM8000501 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 210 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Модель | 80 005-1 |
| Додаткові характеристики | Габарити лійки для ручного душу: 210х85х60. Довжина душового шланга — 1400 мм. |
| Вага брутто 1, кг | 1,8 |
| Габарити паковання 1, мм | 115х430х170 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 841 ₴








