Змішувач для ванни Lidz (CRM) Mayfair 16 143 з довгим поворотним виливом виготовлений із латуні, укомплектований душовим шлангом, лійкою та тримачем для лійки. Для увімкнення потоку води передбачено два вентиля. Для перемикання на душ дивертор. Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять до комплекту. Декоративні розетки приховають усі похибки встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 395 мм |
| Довжина виливу | 325 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кріплення. |
| Бренд | Lidz |
| Серія | Mayfair |
| Механізм змішування | Кран-буса |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 325 |
| Довжина виробу, мм | 395 |
| Висота виробу, мм | 155 |
| Вага нетто, кг | 1,6 |
| Артикул | LIDZCRM16143 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 220 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип управління | Вентильний |
| Модель | 16 143 |
| Додаткові характеристики | Габарити лійки для ручного душу: 215х80х65. Довжина душового шланга — 1400 мм. |
| Вага брутто 1, кг | 1,9 |
| Габарити паковання 1, мм | 95х400х145 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656 ₴








