Змішувач для ванни Lidz (CRM) Mayfair 16 140 виготовлений із глянсовою блискучою поверхнею. Він монтується на стіну над ванною. Круглі декоративні розетки приховають похибки встановлення на оздобленні кімнати. Напір води та її температура регулюються поворотом зручних ручок у потрібне положення. Для зручності на нього нанесене маркування Х+Г води. Перемикання ванна/душ здійснюється поворотом дивертора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 390 мм |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення. |
| Бренд | Lidz |
| Серія | Mayfair |
| Механізм змішування | Кран-буса |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 320 |
| Довжина виробу, мм | 390 |
| Висота виробу, мм | 160 |
| Вага нетто, кг | 1,69 |
| Артикул | LIDZCRM16140 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 220 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип управління | Вентильний |
| Модель | 16 140 |
| Додаткові характеристики | Габарити лійки для ручного душу: 220х80х65. Довжина душового шланга — 1500 мм. |
| Вага брутто 1, кг | 1,96 |
| Габарити паковання 1, мм | 95х405х145 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656 ₴









