Змішувач для ванни Qtap Fresh WCR 006 New виготовлений із міцної та зносостійкої латуні з рівномірним матовим білим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд і стійкіший до механічних пошкоджень. До комплектації входить лійка з настінним тримачем і душовий шланг. Подавання води здійснюється за допомогою зручного важеля, а перемикання на душовий режим — поворотним дивертором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 192 мм |
| Довжина виливу | 117 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення. |
| Бренд | Qtap |
| Серія | Fresh |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Матова |
| Країна-виробник | Чехия |
| Робочий тиск, bar | До 5 |
| Довжина виливу, мм | 117 |
| Довжина виробу, мм | 192 |
| Висота виробу, мм | 115 |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вага нетто, кг | 1.696 |
| Артикул | QTFREWCR006NEW |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 220 |
| Тип виливу | Литий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип управління | Одноважільний |
| Модель | 006 New |
| Додаткові характеристики | Довжина душового шланга — 1500 мм. |
| Вага брутто 1, кг | 1.959 |
| Габарити паковання 1, мм | 130x190x200 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 702 ₴






