Змішувач для ванни Lidz (CRM) 40 87 006-1 має фіксований вилив і вигнуту ручку з нанесеним маркуванням Х+Г води. Для увімкнення подавання води досить підняти та повернути її в потрібне положення. Змішувач і тримач лійки монтуються на стіну за допомогою кріпильних елементів, які входять до комплекту. Круглі хромовані розетки приховають похибки встановлення на оздобленні ванної кімнати. Перемикання на ручний душ здійснюється поворотним дивертором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 190 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення. |
| Бренд | Lidz |
| Серія | 40 87 |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 120 |
| Довжина виробу, мм | 190 |
| Висота виробу, мм | 125 |
| Діаметр патрона, мм | 40 |
| Вага нетто, кг | 1,69 |
| Артикул | LIDZCRM203800600 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 215 |
| Тип виливу | Литий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Модель | 006-1 |
| Додаткові характеристики | Габарити лійки для ручного душу: 250х97х60. Довжина душового шланга — 1500 мм. |
| Вага брутто 1, кг | 1,94 |
| Габарити паковання 1, мм | 125х225х120 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 308 ₴









