Змішувач для ванни Lidz (CRM) 13 33 006-1 з коротким поворотним виливом виготовлений із цинку, укомплектований кронштейном для лійки. Душовим шлангом і лійкою. Для увімкнення потоку води передбачено масивний важіль з отвором. Для перемикання на душ — поворотний дивертор-важіль. Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять до комплекту. Круглі розетки приховають усі похибки встановлення на оздобленні ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 210 мм |
| Довжина виливу | 135 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення. |
| Бренд | Lidz |
| Серія | 13 33 |
| Механізм змішування | Картридж |
| Поверхня | Глянцева |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Довжина виливу, мм | 135 |
| Довжина виробу, мм | 210 |
| Висота виробу, мм | 152 |
| Діаметр патрона, мм | 35 |
| Вага нетто, кг | 1,991 |
| Артикул | LIDZCRM133300600 |
| Тип виробу | Змішувач |
| Ширина виробу, мм | 215 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Модель | 006-1 |
| Вага брутто 1, кг | 2,171 |
| Габарити паковання 1, мм | 145х190х185 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Діаметр лійки, мм | 95х95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 705 ₴








