Електрична нержавіюча сушарка для рушників Ретро 500х800 Sensor має дивовижний старовинний дизайн, який наповнить інтер'єр вашої ванної кімнати аристократичним спокоєм і затишною вікторіанською атмосферою періоду XIX і початку XX століття. Модель виконана з труби діаметром 32 мм, оздобленої стильними декоративними потовщеннями в місцях перетину елементів сушарки.
Рушникосушка електрична Navin Ретро 500х800 Sensor (дзеркальна бронзова полірована поверхня) від українського виробника NAVIN виготовлена з харчової нержавіючої сталі, яка відрізняється високою якістю й міцністю, є стійкою до подряпин і механічних пошкоджень, а також має високу антикорозійну стійкість. Товщина стінок рушникосушарки дорівнює 2 мм. Модель має дзеркальну поверхню, отриману шляхом високоточного електроплазмового полірування.
- Споживана потужність моделі — 84 Вт
- Робоча температура* — +50 °C +/- 5 °C
- Ступінь захисту — IP44
- Гарантія — 60 міс.
* за температури в приміщенні 20 °С і номінальної напруги 230 В.
Ви можете легко керувати потужністю рушникосушарки й додатково заощаджувати на енерговитратах, оскільки ця модель обладнана зручним і простим в налаштуванні сенсорним терморегулятором Sensor із вбудованою функцією таймера.
Цю модель рушникосушарки NAVIN розроблено для шанувальників класичного, античного, вікторіанського стилей, а також стилю епохи Ренесанс.
* Просимо звернути увагу, що різні монітори та пристрої по-різному відображають кольори, тому може бути різниця між картинкою та тим, як колір виглядає насправді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 84 Вт |
| Рабочая температура | 55 град. |
| Количество секций | 4 |
| Возможность поворота секции | Нет |
| Цвет | Бронзовый |
| Тип подключения | Левый |
| Толщина стенки коллектора | 2 мм |
| Вес | 6.2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Бронза |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 92 мм |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Комплектация | |
| Полочка | Нет |
| Крепеж | Да |
- Цена: 23 990 ₴








